Prace na zamówienie

GAMZA CERAMIK STUDIO zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i realizacją indywidualnych prac na zamówienie klientów, którzy mają silną potrzebę kreowania swojego otoczenia w sposób niepowtarzalny.


Projekty wykonywane są do konkretnych przestrzeni:

 

- do wnętrz - amfory, wazony, rzeźby, lampy stojące i wiszące, kolumny, obudowy kominków, donice, mozaiki, meble (np. stoliki do szachów czy brydża) i inne;

 

- do przestrzeni zewnętrznych – meble ogrodowe, fontanny, donice, rzeźby ogrodowe, lampy tarasowe, pomniki nagrobne, etc.


 

Z założenia, obiekty ceramiczne projektowane i wykonywane są z myślą o indywidualnych potrzebach odbiorców, do otaczającej ich przestrzeni, nawiązując stylem i charakterem do niej, a jednocześnie tworząc nową jakość.


Prace powstają na wysokim poziomie artystycznym, ręcznie, starannie, jednorazowo (z całkowitą gwarancją unikalności), z zachowaniem pełnej fachowości wykonania technicznego.


GAMZA CERAMIK STUDIO dysponuje piecem do wypału wielkogabarytowych obiektów ceramicznych, co pozwala na olbrzymią swobodę w sferze zarówno projektowej jak i wykonawczej.


Wypały dostosowane są do użytych materiałów, gwarantując najwyższą jakość wyrobów.

Używane szkliwa są spożywcze (tzn. nie mają żadnych ujemnych wpływów na zdrowie) oraz profesjonalnie użyte, zabezpieczają przed ujemnym wpływem warunków atmosferycznych (w przypadku prac wykonywanych za zewnątrz).

 


GAMZA CERAMIK STUDIO współpracuje z architektami wnętrz i ogrodów oraz artystami plastykami innych specjalizacji.

 


Oferta cenowa


Koszt zaprojektowania/wykonania form ceramicznych jest, w każdym przypadku, do indywidualnego uzgodnienia z klientem, ponieważ realizacje nie powtarzają się.

Każdy wykonany obiekt ceramiczny ma inne wymiary, zdobinę i formę.


Zapraszam Państwa do obejrzenia moich realizacji w zakładce GALERIA.

Na wszystkie Państwa pytania jak najszybciej odpowiem. KONTAKT